Izvēlies panākumus - nāc studēt Latvijas Universitātē!

No 5. jūlija sāksies vienotā uzņemšana koledžas un bakalaura līmeņa studijās  Latvijas Universitātē (LU), savukārt uzņemšana maģistra līmeņa studijās sāksies jau dienu ātrāk - 4. jūlijā. 

LU jaunos studentus uzņems 13 fakultātēs, septiņās reģionālajās filiālēs, 150 daudzpusīgās un kvalitatīvās studiju programmās dabas un dzīvības, sociālās un humanitārajās zinātnēs, koledžas, bakalaura, maģistra, doktorantūras un rezidentūras līmeņa studijās.

Jaunas studiju programmas

2022./2023. akadēmiskajā gadā programmu klāstu papildina divas jaunas studiju programmas:

Uzņemšanas kārtība

Pieteikties koledžas un bakalaura līmeņa studijām varēs gan elektroniski, izmantojot vienoto sistēmu portālā Latvija.lv, gan arī ierodoties uz vietas Universitātē. Studijām elektroniski pieteikties, kā arī pieteikumu elektroniski apstiprināt varēs tie reflektanti, kuri vidusskolu absolvējuši sākot no 2019. gada. Elektroniskā pieteikšanās studijām norisināsies līdz 18. jūlija plkst.16.

Uzņemšanas kārtība koledžas un bakalaura līmeņa studijās

Maģistra līmeņa studenti, kas absolvējuši LU, pieteikumus studijām varēs elektroniski iesniegt LU informatīvajā sistēmā LUIS, bet citu augstskolu absolventi – aizpildot elektronisko veidlapu. Pieteikumu varēs iesniegt arī klātienē.

Uzņemšanas kārtība maģistra līmeņa studijās

Pieteikumu iesniegšana doktorantūras studijās notiks no 22. līdz 31. augustam LU galvenajā ēkā Raiņa bulvārī 19, 114. telpā. Ja nav iespējas ierasties personīgi norādītajos datumos, iesniedzamie dokumenti jānosūta ieskanētā veidā uz e-pasta adresi doktorantura@lu.lv vai aizpildot elektronisko pieteikuma veidlapu.

Uzņemšanas kārtība doktorantūras studijās

Aktuālajai informācijai par uzņemšanu studijās LU iespējams sekot vietnē www.gribustudet.lv.

Ja rodas kādi jautājumi par uzņemšanu, droši sazinies ar LU:

  • Zvani: 67034444
  • Raksti: studijas@lu.lv  
  • Nāc uz Studentu servisu, Raiņa bulv. 19, 125. telpā
  • Sazinies WhatsApp  28 014 966

Izvēlies panākumus! Studē Latvijas Universitātē!

Dalīties