Latvijas Universitātes Studentu padome aicina Tevi uz Latvijas Universitātes studentu lielākajiem svētkiem "Aristotelis '20"!

Ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus, esam raduši interesantākos un radošākos risinājumus, lai LU studentu iecienītie svētki varētu norisināties arī šogad un būt tik aizraujoši kā vēl nekad!

Pirmo reizi LU vēsturē "Aristotelis" norisināsies LU Akadēmiskais centrs Torņakalnā (Jelgavas iela 1) brīvā dabā!

Šogad pasākuma apmeklētājus uz lielās skatuves priecēs tādi pašmāju mūziķi kā Pērkons, rolands če un xantikvariāts, un Effekts.

LU studentu gaidītākais notikums paredzēts 6. septembrī no plkst. 16.00 līdz 00.00.

Oficiālā daļa paredzēta no plkst. 16.00 līdz plkst. 17.30, savukārt neoficiālā daļa no plkst. 19.00 līdz plkst. 00.00.

  • Oficiālajā daļā ieeja ir bezmaksas un tās laikā dzirdēsi kora dziesmas, LU pārstāvju un amatpersonu uzrunas.
  • Ieeja neoficiālajā daļā ir par maksu un tajā paredzēta dzīvā mūzika un citi pārsteigumi, ko atklāsim pasākuma gaitā.

Informācija par biļetēm un to iegādi tiks publiskota jau 11. augustā!

Aicinām sekot līdzi jaunumiem pasākuma Facebook eventā un Latvijas Universitātes Studentu padomes lapā, lai zinātu aktuālāko informāciju saistībā ar lielākajiem studentu svētkiem, kuros Tevi gaida vairāki pārsteigumi, kas ļaus uzsākt jauno studiju gadu neaizmirstamu un pozitīvu emociju pārņemtam!

Lūdzam ievērot valstī noteiktos ierobežojumus un saudzēt kā savu, tā arī apkārtējo veselību, neieplānojot pasākumu apmeklēt, neilgi pēc atgriešanās no ārvalstīm vai pēc būšanas kontaktā ar kādu, kurš bijis ceļojumā. Tāpat aicinām izmantot lietotni "Apturi Covid" vīrusa ierobežošanas nolūkos.

Dalīties